Apie mus

Apie mus

Bidfood Lietuva istorija Lietuvoje prasideda 1999m, kai buvo atidaryta pirmoji įmonė Kaune.Įgytos žinios ir patirtis sudarė galimybes plėstis-2009 m.pradėjome savo veiklą  Latvijoje,o 2010 m-  Estijoje. Šiose šalyse suburtos kvalifikuotos vietinės vadybos komandos.

Lietuvoje lyderiaujame šaldytų ir atvėsintų produktų platintojų mažmeniniame, didmeniniame ir Horeca sektoriuose. Šiuo metu rimtai siekiame užimti analogiškas pozicijas Latvijoje ir Estijoje. Mūsų pagrindinis tikslas - tapti kompanija-lydere savo srityje.

Nowaco prekinis ženklas yra antrasis tarp labiausiai žinomų šaldytų žuvų prekinių ženklų. Šalia savo kitų prekinių ženklų - NowaMeat, Nowaco Exclusive ir Nowaco Horeca Exclusive, mes atstovaujame daugeliui tarptautinių prekinių ženklų, kurie pasitiki mūsų gebėjimu tiekti geriausią produktų ir paslaugų paketą.

Mūsų asortimente  yra beveik 2000 prekių pavadinimų.Jį  nuolat plečiame siekdami geriausiai patenkinti klientų poreikius. Gausaus asortimento prekės, pasitelkiant profesionalius vadybininkus, yra pateikiamos klientui kitą dieną po užsakymo. Tai užtikrina aukščiausios klasės paslaugą

Nuosavas transporto parkas ir patikimi logistikos partneriai užtikrina lankstų prekių tiekimą visame Pabaltijyje .

Mūsų produkcijos kokybė yra užtikrinama visose grandyse- nuo gamintojo iki kliento. Su dauguma mūsų tiekėjų mes dirbame jau daug metų. Visi produktai yra kruopščiai patikrinami iki kol patenka į mūsų sandėlius. Bidfood Lietuva yra Bidfood Group narė (plačiau apie Bidvest Group  www.bidfood.com) , kuri yra viena iš svarbiausių maisto produktų tiekimo kompanijų pasaulyje -  tai garantuoja, kad mes siekiame pačių aukščiausių standartų visose mūsų darbo srityse.

Užjūrio produktų iš Pietų Amerikos ir Azijos kokybė tikrinama dar prieš išsiunčiant krovinį ten dirbančių mūsų kokybės specialistų. 

Įmonėje suburta patyrusi ir efektyvi darbuotojų komanda, kuri, didžiąja dalimi dirba įmonėje daugelį metų.

Ar domina darbas Bidfood Lietuva kompanijoje? Spausk čia.