Apie mus

 

 

 Ačiū, kad renkatės „Bidfood“!
Būdami vienos didžiausių pasaulyje „Horeca“ rinkoje dirbančios grupės nariais, turime galimybę ieškoti ir rasti sprendimus, lengvinančius mūsų klientų darbą ir padedančius jiems augti ir plėtoti savo verslą.
Lietuvoje dirbame jau 20 metų, todėl suprantame Jūsų, mieli mūsų klientai, poreikius. Augome kartu su Jumis, kartu ieškojome produktų ir sprendimų. Mūsų klientų pasitikėjimas įkvepia mus dar labiau stengtis, kad produktų ir sprendimų tiekimo grandinė būtų kuo paprastesnė, taupytų klientų pinigus ir laiką.
Didžiuojamės savo ekspertų – pardavimo ir pirkimo vadybininkų, logistikos specialistų, vairuotojų – komanda, kurios tikslas – aukštas klientų aptarnavimo lygis. Komanda nuolat pasipildo naujais darbuotojais, kuriuos ruošiame ir
mokome būti gerais Jūsų pagalbininkais. Kiekvienais metais leidžiamame produktų kataloge rasite platų asortimentą „iš vienų rankų“, kuriame yra ir naujų roduktų, suteikiančių Jums išskirtinumo, palengvinančių patiekalų ruošimą. Mūsų pardavimo ekspertų tikslas – parodyti jų tikrą pridėtinę vertę. Mūsų produktų vadybininkai sistemingai dirba tam, kad tokių produktų asortimentas nuolat plėstųsi. Stengiamės būti patikima jungtimi tarp gamintojo ir kliento, užtikrinančia, kad gamintojų produktai pasiektų klientus pačiu efektyviausiu būdu, taupant visų kaštus. Mūsų logistikos komanda kiekvieną dieną 24 valandas per parą dirba tam, kad užsakymai pasiektų Jus tiksliai taip, kaip yra sutarta ir suplanuota. Klientų aptarnavimo linijos darbuotojai padės pateikti prekių užsakymą, išspręsti atsiradusias problemas ir kitus Jums rūpimus klausimus. Per pastaruosius metus įmonėje įdiegtos užsakymų, sandėlio valdymo, pirkimų valdymo ir logistikos valdymo inovacijos prisideda prie serviso klientams gerinimo.
Mūsų misija: talkinti klientams plėtojant jų verslą ir siekiant geresnių rezultatų.
Mūsų vizija – būti įmone, kokybiškai patenkinančia klientų poreikius.

„Bidfood“ komanda